среда, 27. јануари 2021. Вести денес: 150
home Познати

Прв пат го покажа во јавноста- водителката на „Гранд“ е мажена по втор пат, а кога ќе дознаат жените со кого, никогаш нема да и простат (ФОТО)

Прв пат го покажа во јавноста- водителката на „Гранд“ е мажена по втор пат, а кога ќе дознаат жените со кого, никогаш нема да и простат (ФОТО)

Познатата српска водителка која добро и е позната на македонската јавност од музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ е една од најубавите телевизиски водителки во регионот.

Иако многумина мажи сакаат таа да е слободна, сепак Сања Кужет за жал е мажена и тоа по втор пат, а сега го покажа и сопругот кој долго време го криеше од јавноста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)

Згодната водителка која не сака да го експонира во јавноста својот приватен живот ретко објавува фотографии со сопругот, а кога ќе објави тоа наидува на бура од позитивни реакции.

Сања за српските медиуми раскажала и дека тие на свои дваесет години биле во емотивна врска, но патиштата им се промениле, за 10 години подоцна повторно бидат заедно.

Ова наиде и на коментари особено од жените кои прашале како му простила водителката на поранешното момче за повторно да бидат заедно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)

-Вториот пат за брак се одлучив кога препознав љубов во која верувам, вели Сања.

Таа со сопругот Немања го имаат синот Страхиња, а на водителката ова и е втор брак, додека од првиот го има синот Андрија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)

Коронавирус