недела, 11. јуни 2023. Вести денес: 0
home Познати

Прв коментар на Саша Поповиќ по грабежот во неговата куќа

Прв коментар на Саша Поповиќ по грабежот во неговата куќа

Првиот човек на Гранд продукција денес за прв пат се појави во јавноста, откако крадци му го украдоа сефот и скапите часовници.

Саша Поповиќ се појави во јавноста прв пат откако на 8-ми март беше ограбена неговата куќа.

Тој денеска пристигна на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“, но рекол дека нема да дава никакви изјави.

Сепак, на прашањето како се чувствува по грабежот, Поповиќ дал коментар.

-Никој не се чувствува пријатно, видно вознемирен искоментирал Саша, по што влегол во студиото, пренесуваат српските медиуми.