сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Прстенот блеска: Славната пејачка кажа ДА (ФОТО)

Прстенот блеска: Славната пејачка кажа ДА (ФОТО)

Деми Ловато, 27-годишната пејачка се вери со актерот Макс Ерик по кратка врска од 5 месеци.

Музичката ѕвезда сподели фотографии од моментот на романтичното запросување на плажа и го покажа големиот блескав прстен.

 

Коронавирус