петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 143
home Познати

Прозивки на адреса на најпровокативнта хрватска навивачка: „Знаеш ли ти нешто друго освен да го покажуваш… (фото)

Прозивки на адреса на најпровокативнта хрватска навивачка: „Знаеш ли ти нешто друго освен да го покажуваш… (фото)

Ивана Кнол, најатрактивната хрватска навивачка, се најде на мета на критики од одредени следбеници на Инстаграм.

Таа е позната по нејзините провокативни фотографии кои предизвикуваат воздишки кај многумина, но се чини дека има и такви кои не баш и се восхитуваат на она што го покажува.

Една од последните фотографии беше проследена со следниот коментар:

„Дали знаеш ништо друго освен да ги покажуваш задникот и градите? Досадно веќе. Направи видео да го привлече вниманието, за да бидеме посмирени веќе“, се вели во коментарот.

„Душо, дозволида те научам, имаш опција – да отследиш или блокираш и никогаш повеќе нема да те мачам“, возврати Ивана.

Исто така, неколку од нив напишаа дека таа претерала со зголемување назадникот во фотошоп, а таа појасни дека само се здебелува.

Коронавирус