четврток, 9. февруари 2023. Вести денес: 94
home Познати

Провокативните ќерки на Синиша Михајловиќ во бикини ќе ви го свртат умот (ФОТО)

Провокативните ќерки на Синиша Михајловиќ во бикини ќе ви го свртат умот (ФОТО)

Ќерката на Синиша Михајловиќ се почесто е „засенет“ во медиумите за разлика од неговата сопруга и ќерки кои се многу поинтересни за италијанските медиуми.

Овој пат ќерките Викторија и Вирџинија наместо спортот одбраа да бидат модели, а најновите нивни фотографии на социјалните мрежи предизвикаа лавина од коментари.

x @p_h_e_b_e_ ph @milli_madeleine mua @simona.viola_mua

A post shared by Viktorija Mihajlovic (@vickymiha) on

Станува збор за фотографии кои ги реализираа тие за потребите на едно модно списание, погледнете.

 

? @phebe @milli_madeleine @simona.viola_mua ?

A post shared by Viktorija Mihajlovic (@vickymiha) on