сабота, 28. ноември 2020. Вести денес: 94
home Познати

Провокативната поза на јахта предизвика вистински земјотрес: Дарко Лазиќ се кае по оваа фотографија во бикини на Ана Севиќ (ФОТО)

Провокативната поза на јахта предизвика вистински земјотрес: Дарко Лазиќ се кае по оваа фотографија во бикини на Ана Севиќ (ФОТО)

Поранешната сопруга на пејачот Дарко Лазиќ, Ана Севиќ направи вистински земјотрес на социјалните мрежи откако сподели фотографија од својот семеен одмор.

Имено пејачката ужива заедно со новото момче Даниел Недељковиќ и ќерката Лорена чиј татко е Дарко Лазиќ.

Досега за изгледот на Ана Севиќ се зборувало многупати во јавноста, но овој пат таа се надмина самата себе си споделувајќи фотографија од јахта на која позира во бикини.

Провокативната поза предизвика вистински земјотрес на нејзиниот Инстаграм профил, па фановите ја нападнаа со позитивни коментари.

-Опуштено, порача Севиќ под фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

Relax mode on ???!!??

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevicofficial) on

Коронавирус