четврток, 30. јуни 2022. Вести денес: 128
home Познати

Провокативната девојка се врати: Пејачката позирала во проѕирна долна облека, па ги распаметила обожавателите

Провокативната девојка се врати: Пејачката позирала во проѕирна долна облека, па ги распаметила обожавателите

Ријана позираше во проѕирен комплет и за само неколку часа добила речиси седум милиони лајкови.

Ријана на Инстаграм со сопствена фотографија одлучила да ја промовира новата линија на својот бренд на долна облека „Savage X Fenty“, а реакциите на фановите не можела да ги предвиди.

Пејачката позирала во проѕирен комплет и за само неколку часа собрала седум милиони лајкови.

„Одличен начин да се започне нов месец“ , „Прекрасна си“, „Вистинска убавица“ – се само некои од коментарите од незјините обожаватели.

 

View this post on Instagram

 

Da girls like it Savage! So I had to bring @AdamSelman back for another collab! ? Available May 1st only on savageX.com #UXTRA

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Имено, брендот на Ријана го промовираат нејзините вработени, убавата поп-ѕвезда некогаш знае и сама да позира.

Пред еден месец откри дека сака да стане мајка, а планира да има три или четири деца. Не ѝ е важно дали ќе биде во врска или пак самохрана мајка, а вели дека ништо не може да ја запре за да го исполни тој план.

Најнови вести

Коронавирус