вторник, 15. јуни 2021. Вести денес: 0
home Познати

Протекоа фотографии од тајната венчавка на Памела Андерсон која се случи на Божиќ (фото)

Протекоа фотографии од тајната венчавка на Памела Андерсон која се случи на Божиќ (фото)

Памела Андерсон неоидамна откри дека се омажила по четврт пат, а венчавката се случила на Божиќ на имотот кој го купила од нејзините баба и дедо.

Таа сега љубовта ја пронајде во својот телохранител Ден Хејхурст.

На актерката и поранешната Плејбој зајачица ова ѝ е четврти брак. Како што признала таа во Ден се заљубила во текот на карантинот.

Се венчале на Божиќ и изјавиле дека „се заљубени до уши“.

„Таму сум каде што треба да бидам, во прегратките на мажот кој што ме сака“, изјавила Памела за „Daily Mail“.

Памела изјавила дека венчавката била традиционална, но немале многу гости поради пандемијата на коронавирусот.

Таа била облечена во винтиџ венчаница, а романтичните фотографии го преплавија светот.

ЕУРО 2020

Македонија