недела, 7. март 2021. Вести денес: 39
home Познати

Протече видео од венчавката: Емина Јаховиќ и турскиот милијардер застанаа пред матичар, а пејачката видно се потресе откако стави потпис

Протече видео од венчавката: Емина Јаховиќ и турскиот милијардер застанаа пред матичар, а пејачката видно се потресе откако стави потпис

Познатата пејачка Емина Јаховиќ заедно со своето момче милијардерот Седатин Саран застанаа пред матичар каде ставија и потпис пред многумина гости.

Доколку помисливте дека Емина и Седатин склопија брак се лажете.

Имено тие биле кумови на еден пар во Турција, а во моментите кога се потпишуваа во книгата на венчани имаше и огномет поради кој пејачката се уплаши, па брзо сфати за што се работи.

Најнови вести

Коронавирус