недела, 1. август 2021. Вести денес: 0
home Познати

Протече видео на кое на Јелена Карлеуша брутално со ножици и ја кратат косата (ВИДЕО)

Протече видео на кое на Јелена Карлеуша брутално со ножици и ја кратат косата (ВИДЕО)

По тешкиот период во кој се најде, Јелена Карлеуша се враќа на своите секојдневни обврски и ангажмани.

Така, неодамна на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави со кратка фризура и тоа баш онаква каква имаше нејзината мајка во последните месеци од животот.

Потоа, пејачката на снимањето се појави со нова фризура, односно со плетенки со кој повторно покажа спомен на нејзината мајка.

Меѓутоа, нејзиниот пријател Зоран Бирташевиќ на својот „Инстаграм“ објави видео на кое се гледа како на пејачката ја крати косата.

Во какви изданија ќе ја гледаме пејачката во следните периоди останува да видиме.

Коронавирус