четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Познати

Протече приватна снимка: Луна и Анастасија Ражнатовиќ заедно во кревет (видео)

Протече приватна снимка: Луна и Анастасија Ражнатовиќ заедно во кревет (видео)

Многумина знаат дека Луна Џогани и Анастасија Ражнатовиќ беа неразделни, но, како што Луна објасни своевремено, пријателството се распаднало поради еден човек:

– Анастасија има добра душа. Се дружевме 13 години, бевме како сестри. Таа ни дозволи да се разделиме од еден човек кој беше поважен за неа од мене. Денес поминуваме една покрај друга како двајца странци – рече Луна додека беше во „Задруга“.

Неодамна, на Интернет се појави видео кое јасно покажува колку навистина биле блиски.

Се гледа како Луна и Анастасија лежат во кревет, Анастасија се пожали дека не изгледа добро, но Луна целосно го игнорира коментарот на својата пријателка и почнува да пее.

Еве како изгледаше тоа:

 

View this post on Instagram

 

Neviđeni video Anastasije Ražnatović i Lune Đogani! TOP!

A post shared by ⬆⬆?Zapratite?⬆⬆ (@srbija_showbizz) on

Коронавирус