среда, 8. декември 2021. Вести денес: 83
home Познати

Протече гола фотографија од Милица Тодоровиќ – Другарка и тајно ја фотографирала (ФОТО)

Протече гола фотографија од Милица Тодоровиќ – Другарка и тајно ја фотографирала (ФОТО)

Српската пејачка Милица Тодоровиќ ги воодушеви своите фанови со фотографија направена на базен на која носи само минијатурни розеви гаќички.

Пејачката ужива во базенот легната на стомак, а како што напиша на објавената Инстаграм приказна, нејзина другарка ја сликала без да знае.

Најнови вести

Коронавирус