сабота, 12. јуни 2021. Вести денес: 42
home Познати

Прослава во домот на Тијана Дапчевиќ: Пејачката и нејзиниот сопруг имаат голем повод за славење (ФОТО)

Прослава во домот на Тијана Дапчевиќ: Пејачката и нејзиниот сопруг имаат голем повод за славење (ФОТО)

Синот на Тијана Дапчевиќ денеска слави роденден.

Македонската пејачка на социјалните мрежи сподели фотографија од синот посакувајќи му роденден.

-Мајкино најмило среќен ти 12 роденден, да си жив, здрав, среќен и паметен, те сакаат тато и мама до небото и ѕвездите и до ќошот од свемирот.

Majkino najmilije❤️ srećan ti 12. rođos, da si zdrav, srećan i pametan, vole te tata i mama do neba i zvezda, i do iza ćoška svemira ❤️❤️❤️

Posted by Tijana Dapcevic on Петок, 05 февруари 2021

ЕУРО 2020

Македонија