вторник, 15. јуни 2021. Вести денес: 138
home Познати

ПРОСЛАВА ВО ДОМОТ НА СЕВЕРИНА: Пејачката сподели среќни вести, не избира време ниту место за оваа посебна личност

ПРОСЛАВА ВО ДОМОТ НА СЕВЕРИНА: Пејачката сподели среќни вести, не избира време ниту место за оваа посебна личност

Северина Којиќ е многу приврзана за нејзината мајка, која отсекогаш била нејзина поддршка во најтешките моменти кога станува збор за нејзината кариера, но и приватниот живот. Пејачката често истакнува колку е приврзана и колку ја сака својата мајка.

Денес, таа објави на Инстаграм по повод Денот на мајката, за да и го честита празникот. Покрај фотографијата објави коментар:

– За неа не се избира ни место ни време – мама – нагласи Северина во прилог на фотографијата со нејзината мајка.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија