вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Прослава во домот на Прија: Сподели фотографија со фановите и напиша: „Те сакам тато!“ (фото)

Прослава во домот на Прија: Сподели фотографија со фановите и напиша: „Те сакам тато!“ (фото)

Познатата пејачка Александра Пријовиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографија со која воодушеви многумина од оние кои ја следат на Инстаграм.

Денес е роденден на нејзиниот татко Недељко, а на сликата ги гледаме како се гушкаат и се смеат.

– Среќен роденден тато! Те сакам! – напиша Александра Пријовиќ во описот на објавата за која се зборува.


Инаку,Прија многу ретко објавува фотографии со татка си, а ова е еден од таквите исклучоци.

Коронавирус