сабота, 10. април 2021. Вести денес: 89
home Познати

ПРОСЛАВА ВО ДОМОТ НА ДАРКО ЛАЗИЌ – на својата сопруга и приреди незаборавно изненадување а од подарокот сите останаа без здив!

ПРОСЛАВА ВО ДОМОТ НА ДАРКО ЛАЗИЌ – на својата сопруга и приреди незаборавно изненадување а од подарокот сите останаа без здив!

Вереничката на Дарко Лазиќ, Марина Гагиќ денес го слави својот 22-ри роденден, а по тој повод се огласи на својот Инстаграм.

Имено, таа сподели фотографии на кои позираше во краток црн фустан, со балони во изобилство од број 22, и црвени рози, и не ја тргнаше насмевката од лицето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gagic Marina (@gagicmarinaofficial)

Овој ден го помина во друштво на нејзиниот избраник, а веселбата беше за најблиските.

Овој посебен ден, таа го помина во друштво на нејзиниот емотивен избраник.Прославата беше за тесен круг луѓе во ресторан, а посебно внимание и воодушевување од нејзините придружници предизвика богатата декорација, и 101 црвена роза, кои веројатно ги добила од Дарко.

Коронавирус