понеделник, 10. мај 2021. Вести денес: 0
home Познати

Пронајди го натрапникот : Ана Николиќ крена нозе среде улица… (фото)

Пронајди го натрапникот : Ана Николиќ крена нозе среде улица… (фото)

Пејачката Ана Николиќ направи хаос ос среде улица.

Ана позираше во кратко мини што ги истакна нејзините згодни нозе, па нема сомнеж дека Николиќ по којзнае по кој пат сакаше да покаже што има на располагање.

– Зарем сега да се пробудам, сè е реално! – напиша пејачката во описот на фотографијата.

Но, она што го привлече вниманието на сите беше една дама во позадина која туркаше количка за на пазар.

„Но, оваа баба со количка упадна на фотографијата“, беше еден од коментарите што предизвика смеа кај многумина.

 

View this post on Instagram

 

“Ova mala ne zna sta ce, kaze da … pa ne ne… a zamnom sece vene… MALA JE LABILNA” ..

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Коронавирус