сабота, 24. јули 2021. Вести денес: 0
home Познати

Пролетната радост ја замени со тропска горештина: Наташа Беквалац и во петата деценија од животот жари и пали со својот изглед (ФОТО)

Пролетната радост ја замени со тропска горештина: Наташа Беквалац и во петата деценија од животот жари и пали со својот изглед (ФОТО)

Поп ѕвездата Наташа Беквалац пролетната радост одлучи да ја замени со тропските горештини во Египет.

Таа на оваа егзотична дестинација отпатувала со ќерките Хана и Катја, а судејќи според фотографиите кои што досега ги објавила на социјалната мрежа на Инстаграм, женската екипа навистина ужива во одморот.

Згодната пејачка не ги остави рамнодушни ниту своите обожаватели. Имено, од самите фотографии се гледа дека пејачката добро се погрижила за својот изглед, односно иако се наоѓа во петата деценија од животот таа изгледа совршено и неодоливо.

Коронавирус