понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Проговоре славната актерка која е обвинета за силување на малолетен колега: Еве што кажа

Проговоре славната актерка која е обвинета за силување на малолетен колега: Еве што кажа

Италијанската актерка Азија Арџенто, свршеницата на починатиот готвач Ентони Бордејн, долго време негираше дека била интимна со американскиот актер Џими Бент, кој ја обвини за сексуално злоставување. Таа сепак призна дека имала секс со малолетниот актер, но тврди дека тој не бил жртва и дека ја насамарил.

Таа за Њујорк Тамјс рекла дека таа всушност прифатила состанок со Бенет како би му помогнала да се подготви за улогата.

-Тој практично се фрли на мене, рекла актерката која додала дека таа се заледила од шок гледајќи како се однесува момче кое го доживувала како дете.

Според неа, таа не знаела дека актерот има 17 години.

-Арџенто во емисија експлицитно опишала детали од сексуалниот однос таа вечер, тврдејќи дека траело две минути, по што момчето доживеало оргазам, пишува Дејли Меил.

-После тоа бев шокирана. Не можев да се поместам. Го прашав зошто тоа го направи, а тој ми кажа дека сум била негова фантазија од дванаесттата година.

Бенет минатата недела ги повтори обвинувањата на сметка на актерката.

Локални избори 2021