среда, 28. октомври 2020. Вести денес: 0
home Познати

Продава свеќи со мирис на нејзината вагина и оргазам, а сега се сликаше гола за роденденот: Гвинет Палтроу не знае повеќе што да прави

Продава свеќи со мирис на нејзината вагина и оргазам, а сега се сликаше гола за роденденот: Гвинет Палтроу не знае повеќе што да прави

Па, згодна е, што да се каже?

Актерката Гвинет Палтроу неодамна започна продажба на лични свеќи, прво со мирис на нејзината вагина, додека овој пат со мирис на нејзиниот оргазам!

Пред неколку месеци, актерката предизвика вистинскa бура реакции кога започна да продава свеќи со мирисот на нејзината вагина. Бидејќи ги распродаде во рекордно време, таа продолжи со овој бизнис со уште побизарна идеја.

Имено Гвинет му покажа нова свеќа за која изјави „мириса на мојот оргазам“ и рече дека ќе му ја даде бесплатно, за да ѝ ја даде како подарок на својата сопруга. Таа откри и дека пакувањето на свеќата е украсено со слика на огномет, што е сосема соодветно кога станува збор за овој производ.

 

View this post on Instagram

 

Merci Paris, I always love seeing you. @fsgeorgevparis ❤️

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Новата свеќа веќе е ставена во понудата на нејзината веб-страница. Засега е достапна само во САД и се продава по цена од 75 долари.

Сега, ја гледаме голо, токму за нејзиниот 48 роденден.

Коронавирус