недела, 17. ноември 2019. Вести денес: 43
Во живо

Годишна конференција на УМС: Младите за обнова на Македонија

home Познати

Процес долг две години: Синот на Лепа Брена покажа како изгледа сега (ФОТО)

Процес долг две години: Синот на Лепа Брена покажа како изгледа сега (ФОТО)

Помладиот сина на Лепа Брена, Виктор Живоиновиќ пред две години реши да ослабне. Ја смени исхраната, почна да тренира, а сега се видливи и резултатите кои се просто неверојатни.

Тој е на семеен одмор од каде објави фотографија и покажа на сите како сега изгледа, а она што сите го забележаа е дека Виктор целосно се трансформирал.

Процес на слабеење, напишал тој крај фотографијата „Некогаш и сега“.