четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 177
home Познати

Проблемите се зад нив: Ана и Раста се бакнуваат сред Скопје!

Проблемите се зад нив: Ана и Раста се бакнуваат сред Скопје!

Еден ден откако го потврдија смирувањето на социјалните мрежи, Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста одржаа заеднички концерт во скопската арена „Борис Трајковски“.

Публиката ги пеела хитовите заедно со популарниот пар, а громогласен аплауз се чул кога пришле еден на друг и се бакнале пред сите.

Како тоа изгледало погледенете на 0.59 секунда во наредното видео.

Коронавирус