четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 16
home Познати

Привлечната и сексапилна Туна има со што да се пофали – по нејзиното деколте сите воздивнуваат

Привлечната и сексапилна Туна има со што да се пофали – по нејзиното деколте сите воздивнуваат

Пејачката од Скопје, Алтуна Сејдиу е навистина сексапилна и привлечна, а овојпат тоа го покажа и на својот Инстаграм профил на кој сподели неколку нови фотографии од фотосесијата.

Таа неодамна ја објави и нејзината нова песна “Амони“ која слушателската публика ја оцени како “одлична“.

Фотографиите кои ги сподели на својот Инстаграм профил се направени од фотографот Норик Ука и таа навистина изгледа неверојатно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Судејќи според фотографиите таа навистина има што да покаже.

 

View this post on Instagram

 

? @norikuka

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

 

Коронавирус