недела, 16. мај 2021. Вести денес: 0
home Познати

Пристигнува малиот Џогани: Луна во црн тесен фустан го покажа веќе преголемиот стомак до заби, бебето само што не излегло (ФОТО)

Пристигнува малиот Џогани: Луна во црн тесен фустан го покажа веќе преголемиот стомак до заби, бебето само што не излегло (ФОТО)

Пејачката и реалити ѕвезда Луна Џогани потполно ги изненади своите фанови со последната фотографија која ја објави на социјалните мрежи.

Имено таа го покажа својот труднички стомак, но овој пат речиси двојно поголем од одморот во Дубаи кога се фотографираше во бикини на плажа.

Стомакот на пејачката е толку голем што бебето само што не излегло, коментираат фановите.

Таа позираше во црн фустан кој и го исцрта стомакот во целост, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус