недела, 4. декември 2022. Вести денес: 67
home Познати

Пристигна жената која го роди: Мајката на Филип Живојиновиќ блесна во зелен фустан, а сите го коментираат овој детаљ (ФОТО)

Пристигна жената која го роди: Мајката на Филип Живојиновиќ блесна во зелен фустан, а сите го коментираат овој детаљ (ФОТО)

Во домот на Лепа Брена денеска се е највесело, синот на нејзиниот сопруг Боба кој го сака како роден син се жени со пејачката Александра Пријовиќ.

Прославата е во тек, а во моментов пристигна и мајката на Филип, Зорица Накиќ која беше облечена во зелен фустан.

Таа инаку живее во Америка каде е мажена за некогашен кошаркар и има две деца.

Но овие денови она за што сите зборуваат е тоа дека семејството на Брена е во одлични односи со неговата мајка.

Најнови вести

Коронавирус