петок, 29. јули 2022. Вести денес: 147
home Познати

Природна убавина на која многумина завидуваат: Славната актерка покажа како ужива во жешките денови (ФОТО)

Природна убавина на која многумина завидуваат: Славната актерка покажа како ужива во жешките денови (ФОТО)

Актерката Слобода Миќаловиќ важи за една од најубавите балкански актерки, а дека ја заслужила ласкавата титула докажува и фактот што на социјалните мрежи често ја покажува својата убавина на сосема природен начин.

Тоа го направи Слобода и овој пат, кога на сите им покажа слика од базен. Актерката целосно мокра од уживањето во водата во овие жешки летни денови, беше потпрена на работ од базенот.

Иако многумина би ѝ позавиделе на задоволството кое самата си го пружила, фактот што го покажа лицето без трошка шминка, воодушеви многумина.

Таа е јасен доказ дека убавината може да се зачува и во позрелите години ако секојдневно се грижиме за себе, дури и без пластични препарати и операции.

Коронавирус