среда, 22. септември 2021. Вести денес: 12
home Познати

Природна убавина каква што ретко гледаме кај славните: Овој „Чарлиев ангел“ изгледа прекрасно на 46 години

Природна убавина каква што ретко гледаме кај славните: Овој „Чарлиев ангел“ изгледа прекрасно на 46 години

Дру Баримор е славна актерка која ја знаеме преку низа нејзини улоги. Таа имала многу тешко детство, но со работа и труд се издигнала од сето тоа.

Дру стана многу популарна по филмот „Чарлиевите ангели“ во 2000 година.

21 година подоцна, таа уште изгледа прекрасно иако веќе има 46 години. Природна убавица, велат критичарите.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore)

Коронавирус