четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 190
home Познати

Природна убавина: Емина Јаховиќ позира без шминка, еве како изгледа! (ФОТО)

Природна убавина: Емина Јаховиќ позира без шминка, еве како изгледа! (ФОТО)

Емина Јаховиќ важи за една од најубавите жени на Балканот, а тоа го докажа и со новата фотографија која ја објави на својот Инстаграм профил.

Позирајќи со природна коса и без шминка, Емина испрати порака до фановите:

-Ова е мојот природен изглед на косата.Никогаш не сакав кадрици, што мислите вие?- напиша таа во описот на фотографијата.

Со фотографијата што ја објави, пејачката предизвика бројни позитивни коментари од нејзините обожаватели, кои заклучија дека овој изглед на пејачката најдобро и стои.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina)

Коронавирус