понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 167
home Познати

Принова во семејството на Зорица Брунцлик: Во моментов го смислуваме името, имате ли некој предлог? (ВИДЕО)

Принова во семејството на Зорица Брунцлик: Во моментов го смислуваме името, имате ли некој предлог? (ВИДЕО)

Познатата српска пејачка Зорица Брунцлик со јавноста сподели среќна вест.

Имено таа и нејзиното семејство деновите добија нов член кој им го разубави семејството, но пејачката има еден проблем- се двоуми околу името па ги запраша фановите како да го крстат новото милениче.

-Запознајте го нашиот нов член во домот, во моментов размислуваме околу името на оваа кученце, имате ли некој предлог?, праша шејачката.

Најнови вести

Коронавирус