вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 54
Во живо

Изјава на Христијан Мицкоски од Штип

home Познати

Принова во домот на српската пејачка- под новогодишната елка фановите се изненадија од овој детаљ (ФОТО)

Принова во домот на српската пејачка- под новогодишната елка фановите се изненадија од овој детаљ (ФОТО)

Пејачката Ана Кокиќ со фановите на својот Инстаграм порфил сподели фотографија од која многумина беа изненадени.

Имено пејачката ја фотографираше новогодишната елка под која има кутија со новогодишен подарок.

-Кај нас Дедо Мраз пристигна малку порано, напиша пејачката под фотографијата на која позира новиот член во семејството- преслаткото кученце.

 

View this post on Instagram

 

Kod nas je Deda Mraz stigao malo ranije ? #happiness #dog #redpuddle #present #happynewyear #love #kids #cute #amazing #anakokic

A post shared by Ana Kokic (@anakokicmusic) on

Коронавирус