петок, 24. септември 2021. Вести денес: 111
home Познати

Принцот Хари и Меган Маркл си најдоа ново омилено место за појадок

Принцот Хари и Меган Маркл си најдоа ново омилено место за појадок

Принцот Хари и Меган Маркл, се чини, си најдоа свое ново омилено место за закуска – околниот „Ин-ен-аут“ ресторан за брза храна.

Градот Санта Барбара во Калифорнија (САД), каде што тие сега живеат, се наоѓа на 90 минути возење од Лос Анџелес. Поминуваат покрај угостителскиот објект кога одат по работа во големиот град.

„Информации однатре“ говорат дека тие го дознале и „тајното мени“ што се однесува на посебна подготовка на пржените компирчиња.

Коронавирус