сабота, 28. ноември 2020. Вести денес: 77
home Познати

Принц Хари не штедел за својата сакана: Откриено каков подарок доби Меган

Принц Хари не штедел за својата сакана: Откриено каков подарок доби Меган

Принцот Хари воопшто не штедел кога станува збор за неговата сакана, па на Меган за свадбата на 19. мај, која сеуште е топ тема во светот, и подарил скапоцен подарок.

Имено, таа добила нараквица од дијаманти од 20.000 евра.

Подарокот бил откриен на вечерната забава.

Коронавирус