среда, 2. декември 2020. Вести денес: 165
Во живо

Протест во Куманово – „Оставка на Заев, слобода на народот“!

home Познати

Приказните дека Бекамови се разведуваат ги вжештија обложувалниците: Одговорот на Викторија Бекам ќе ве остави без текст

Приказните дека Бекамови се разведуваат ги вжештија обложувалниците: Одговорот на Викторија Бекам ќе ве остави без текст

Викторија и Дејвид Бекам се заедно веќе 19 години, а во медиумите кружат бројни приказни за нивниот развод.

Обложувалниците почнаа да примаат кладби откако во илјадници и илјадници твитови почна да се нагаѓа дека Бекамови ќе објават дека се разведуваат.

Сепак, поранешната спајсица сето тоа го демантираше, како со заеднички фотографии така и со изјава.

Благословена сум зошто имам прекрасен сопруг и убави, здрави и среќни деца“, изјави во една прилика популарната дизајнерка и додаде дека и покрај пренатрупаниот деловен распоред, тие двајцата секогаш наоѓаат време за себе. Дејвид и јас немаме што да докажуваме. Се сакаме, се поддржуваме и силни сме и како партнери и како родители, рече познатата сопруга на Дејвид.

Најнови вести

Коронавирус