вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Пријовиќ со емотивна порака му го честиташе роденденот на сопругот

Пријовиќ со емотивна порака му го честиташе роденденот на сопругот

Aлександра Пријовиќ веќе една година ужива во бракот со Филип Живојиновиќ со кој годинава го доби синот Александар.

Таа неретко во јавноста ги покажува емоциите кон сопругот, а сега тоа го направи пак со посебен повод.

Филип денес слави роденден, па Александра му упати честитка и преку социјалните мрежи.

-Среќен роденден љубов. Те сакаме Александар и јас, напиша Пријовиќ под фотографијата на која се таа и Филип.

 

View this post on Instagram

 

Srecan rodjendan ljubavi. Volimo te Aleksandar i ja ? ??? @carpediem_fbz

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

Најнови вести

Коронавирус