четврток, 19. мај 2022. Вести денес: 192
home Познати

Пријовиќ се „опушти“ па откри во каков раскош живее со синот на Брена- домот го кријат далеку од очите на јавноста, еве и зошто (ФОТО)

Пријовиќ се „опушти“ па откри во каков раскош живее со синот на Брена- домот го кријат далеку од очите на јавноста, еве и зошто (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ и нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ го чуваат својот приватен живот далеку очите на јавноста.

Доказ за тоа е дека ниту една новинарска екипа досега не била во нивниот дом, за разлика од многуте пејачки кои ги отвораат вратите на своите домови.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

Сепак неодамна таа „се опушти“ и сподели фотографија позирајќи во дневната соба, додека друг кадар од домот откри и нејзиниот сопруг Филип кој позираше пред големото огледало.

Според ова може да се забележи дека во нивниот дом доминираат црно белите тонови, а на ѕидовите секаде има семејни фотографии.

Доказ дека парот ги сака темните работи се врната маса и гарнитура за седење, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус