петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 167
home Познати

Пријовиќ облече минијатурно бикини, но фановите наместо во бујните гради се фрапираа од глетката на нејзиниот труднички стомак (ФОТО)

Пријовиќ облече минијатурно бикини, но фановите наместо во бујните гради се фрапираа од глетката на нејзиниот труднички стомак (ФОТО)

Александра Пријовиќ во јуни годинава се омажи за посинокот на Лепа Брена, Филип Живојиновиќ. Нивната свадба важеше за една од најгламурозните во регионот.

Александра и Филип пред некое време објавија дека ќе станат родители на нивното прво дете, односно момче.

Пејачката и менаџерот моментално уживаат на Јамајка, каде што беа присутни на свадба.

Парот го искористи и времето за да ужива во овој крај, а Пријовиќ на социјалните мрежи објави прва фотографија со трудничкото стомаче, но пејачката иако е во четвртиот месец од бременоста, се уште не се приметува.

?????

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on