петок, 5. март 2021. Вести денес: 89
home Познати

Пријовиќ објави фотографија од нејзиниот татко- еве како изгледа мажот со кого Лепа Брена се посвати (ФОТО)

Пријовиќ објави фотографија од нејзиниот татко- еве како изгледа мажот со кого Лепа Брена се посвати (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ веќе долго време е во центарот на вниманието откако е снаа на познатата пејачка Лепа Брена.

Освен тоа таа секојдневно е во центарот на вниманието поради својот наследник од кого честопати споделува фотографии на социјалните мрежи со фановите.

Овој пат истото се случи откако Пријовиќ објави фотографија со својот син, но и татко со кого си играат со топка во нејзиниот двор.

Станува збор за Недељко Пријовиќ кој речиси никогаш пејачката не го експонирала во јавноста, инаку родителите на пејачката се разведени, а тој неодамна е и во втор брак.

Коронавирус