сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

Пријовиќ не издржа: Сподели фотографија од семејниот одмор со Брена во минијатурно бикини, градите на мегдан (ФОТО)

Имено Семејството на Лепа Брена по Новата година замина на одмор на Тајланд заедно со семејството и идната снаа Пријовиќ.
Пријовиќ не издржа: Сподели фотографија од семејниот одмор со Брена во минијатурно бикини, градите на мегдан (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ деновиве е на заслужен одмор заедно со своето момче и неговото семејство.

Имено Семејството на Лепа Брена по Новата година замина на одмор на Тајланд заедно со семејството и идната снаа Пријовиќ.

Пејачката по неколку дена веднаш објави фотографија на својот Инстаграм профил со што ја разбрани целата јавност и фановите.

Таа објави фотографија во минијатурно бикини по која напиша „поздрав од Пхукет, Тајланд, погледнете.

Pozdrav sa Phuket-a ???❤️

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on

Најнови вести

Коронавирус