среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

ПРИЈОВИЌ НЕ ГИ ЖАЛИ ПАРИТЕ: Пејачката за роденденот на својот сопруг потрошила цели 34.000 евра – дали е вреден овој подарок толку многу ?!

ПРИЈОВИЌ НЕ ГИ ЖАЛИ ПАРИТЕ: Пејачката за роденденот на својот сопруг потрошила цели 34.000 евра – дали е вреден овој подарок толку многу ?!

Пејачката Александра Пријовиќ на својот сопруг му подари Ролекс во вредност од 34.000 евра

Филип Живојиновиќ го прослави својот 36 -ти роденден во ресторан во главниот град, а најдобриот подарок го доби од сопругата, пејачката Александра Пријовиќ.

За оваа пригода, Прија му купи скап, сив Ролекс, чија цена е 34.000 евра. Филип е љубител на луксузни часовници, па неговата сопруга не се покаја за парите за да го израдува на полноќ.

„Среќен роденден љубов моја“; Прија напиша порано истиот ден на својот Инстаграм профил.

Најнови вести

Локални избори 2021