петок, 20. мај 2022. Вести денес: 148
home Познати

Пријовиќ фатена пред семејниот дом: Кога ќе видите што правеше таа и со кого ќе се разнежните (ФОТО)

Пријовиќ фатена пред семејниот дом: Кога ќе видите што правеше таа и со кого ќе се разнежните (ФОТО)

Една од најпопуларните пејачки овој период во регионот е младата и успешна Александра Пријовиќ која секое слободно време го поминува со својот син.

На синот кој го доби со Филип Живојиновиќ таа максимално му се посветува своето слободно време, а овие денови беше и на дело уловена.

Имено српската емисија „Папарацо Лов“ ја улови пејачката пред семејниот дом заедно со 11 месечниот син Александар.

Инаку тој се уште се крие од јавноста и речиси никој не знае како изгледа, дали емисијата која ќе се емитува вечерва ќе го открие неговото лице останува да видиме.

Најнови вести

Коронавирус