среда, 28. октомври 2020. Вести денес: 0
home Познати

Пријовиќ денеска полни 25 години- фановите се стопија од романтичниот подарок од сопругот, еве за што зборуваат денеска сите

Пријовиќ денеска полни 25 години- фановите се стопија од романтичниот подарок од сопругот, еве за што зборуваат денеска сите

Српската пејачка Александра Пријовиќ денеска го прославува својот 25-ти роденден.

Пејачката со своите фановите денеска освен новата песна и видео спот сподели и што добила од сопругот и блиските пријатели.

Имено таа на Инстаграм сподели фотографии од големи букети цвеќиња, а за српските медиуми откри и дека штом се разбудила прв и го честитал роденденот нејзиниот сопруг Филип, а потоа и свекрвата Лепа Брена.

Брена преку фотографија на Инстаграм и порача секогаш да биде храбра и секогаш да ја прати љубовта и поддршката.

Инаку еден од букетите кои ја пречекале на масата таа открива дека и е од сопругот.

Коронавирус