среда, 22. март 2023. Вести денес: 57
home Познати

Прија завојува со папараците: Ги остави да ја следат до полициска станица, а потоа ги пријави (видео)

Прија завојува со папараците: Ги остави да ја следат до полициска станица, а потоа ги пријави (видео)

Пејачката Александра Пријовиќ двапати повикала полиција од нејзиниот дом, а потоа возела директно до станицата Нов Белград!

Пејачката Александра Пријовиќ се занимаваше со фотографи и сниматели кои ја следеа цел ден.

Тие најпрво беа паркирани пред нејзината куќа, а таа двапати повика полиција, која го легитимираше тимот „Папарацо лов“, за на крајот Прија да се вози до станицата Нов Белград и повторно да побара полициска помош.

Во емисијата имаше и коментар од неименуван официјален претставник кој им соопшти на продуцентите дека „пејачката ја крена целата станица на нозе“.

Српските јавни личнсти постиојано се следени од папараците, а на Пријовиќ тоа очигледно не и одговара.

loading...