понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 5
home Познати

Причината ќе ви ја заледи крвта: Еве зошто Јелена ја скрати косата на денот на погребот на нејзината мајка (ФОТО)

Причината ќе ви ја заледи крвта: Еве зошто Јелена ја скрати косата на денот на погребот на нејзината мајка (ФОТО)
ФОТО:ТЕЛЕГРАФ.РС

Познатата радио водителка Дивна Карлеуша која вчера беше погребана се уште е топ тема во сите регионални медиуми.

Особено нејзината смрт ја погоди ќерката Јелена Калреуша за која фановите се загрижени поради болката и страдањата кои ги поминува пејачката овие денови.

Јелена не може да се помири дека нејзината мајка ја нема, па само го изговара нејзиното име, гледа во една точка и цело време е на лекови, пренесуваат блиските роднини и пријатели на пејачката.

Пејачката дополнително ги шокираше сите откако се појави со скратена коса за време на нејзиниот погреб вчера, а овој потег многумина ги потсети на нејзината мајка Дивна која така изгледаше откако прими хемотерапија и и падна косата.

Слична фризура пејачката имаше и во далечната 1997 година, но тогаш за популарност, денес од тага…

Најнови вести

Локални избори 2021