сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 91
home Познати

Преживеа бурна ноќ, па се пофали што изгубила во ноќта: Водителката на „Пинкови ѕвездички“ која се бореше со ракот ги шокираше сите

Преживеа бурна ноќ, па се пофали што изгубила во ноќта: Водителката на „Пинкови ѕвездички“ која се бореше со ракот ги шокираше сите

Водителката Ана Михајловски која е позната по водењето на музичкото шоу „Пинкови ѕвездички“ ги шокираше своите фанови со својата најнова објава на Инстаграм.

Имено Ана прикачи фотографија на која се гледа нејзината висока потпетица која се наоѓа пред нејзиниот влез од зградата во која таа живее.

-вчера ја изгубив едната висока потпетица додека доаѓав дома и држев сто работи во рацете… Некој цар ја оставил пред мојот влез.. Благодарам добар човеку, напиша водителката.

Ана инаку во моментов се чувствува одлично и се врати на работните обврски откако претходно преживеа вистински пекол борејќи се со ракот на градите.

Коронавирус