недела, 7. јуни 2020. Вести денес: 1
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Презгодна плавуша: Синот на Брена ја покажа новата девојка (ФОТО)

Презгодна плавуша: Синот на Брена ја покажа новата девојка (ФОТО)

Синот на Лепа Брена, Виктор на сите им покажа која е неговата девојка и објави фотографија на која тие двајцата се бакнуват.

Се работи за студебтка по српски јазик и книжевност, Сандра Мијалковиќ која професионално се бави со шминкање, а неодамна се појави и во еден музички спот.

 

View this post on Instagram

 

🧚🏾‍♀️

A post shared by Sandra Miljakovic (@sandramiljakovic) on

Коронавирус