четврток, 8. декември 2022. Вести денес: 103
home Познати

Преубавата актерката се приклучи на Инстаграм: Ова е нејзината прва фотографија- веќе собра скоро 300.000 лајкови

Преубавата актерката се приклучи на Инстаграм: Ова е нејзината прва фотографија- веќе собра скоро 300.000 лајкови

Џулија Робертс ја објави првата порака на социјалните мрежи преку Инстаграм.

Американската актерка Џулија Робертс отвори профил на Инстаграм и ја објави својата прва порака преку социјалните мрежи. Ѕвездата на филомт „Згодна жена“ ја објави својата слика како седи на трева во шорцеви и црна маичка со натпис „Love“. Под сликата напиша „Hello“. 50-годишната Оскаровка нема налог ниту на Твитер, ниту на Фејсбук.

На фотографијата таа досега собра нешто помалку од 270 илјади лајкови

 

Hello☀

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts) on

Qatar 2022