петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 176
home Познати

ПРЕТЕШКО МИ Е, КАКО БЕЗ ТЕБЕ ПОНАТАМУ? Српската водителка скршена од болка поради смртта на нејзин пријател – солзите не може да ги сопре! (ФОТО)

ПРЕТЕШКО МИ Е, КАКО БЕЗ ТЕБЕ ПОНАТАМУ? Српската водителка скршена од болка поради смртта на нејзин пријател – солзите не може да ги сопре! (ФОТО)

Српската водителка Јована Јеремиќ ја дозна лошата вест која длабоко ја трогна и растажи.

Имено, на 44-годишна возраст почина Стеван Ѓокиќ, директорот на Детективската агенција за обезбедување ДБА, кој беше добар пријател на Јована, но и чест гостин во нејзините емисии.

Ѓокиќ вечерва ја загуби битката поради последиците од коронавирусот.

Водителката била скршена откако ја дознала трагичната вест и веднаш објавила на својот Инстаграм профил:

– Стево, добар човеку, како да продолжам без тебе? Премногу ми е тешко. Твојата пријателка ќе те сака засекогаш. Добар човеку. Беше секогаш со мене. Твојот пријателка никогаш нема да те заборави – напиша Јована.

Најнови вести