петок, 31. март 2023. Вести денес: 36
home Познати

Претера со фотошопот: Луна ги сликаше силиконите кои и се поголеми од главата, за фановите иако нереални не можат да ги изнагледаат

Претера со фотошопот: Луна ги сликаше силиконите кои и се поголеми од главата, за фановите иако нереални не можат да ги изнагледаат

Пејачката Луна Џогани овие денови по запросувањето е на заслужен одмор во Турција заедно со својот свршеник.

Таа секојдневно ги изненадува фановите со објавените фотографии од миговите поминати таму.

Овој пат иако таа се надмина самата, стана и хит сама по себе.

Имено пејачката толку многу ги исфотошопира градите кои и се силикони со што буквално ги препоти фановите, но и насмеа.

 

View this post on Instagram

 

Hot in here 🔥

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

„Тука е жешко“, напиша младата Џогани, но фановите не престанаа да се смеат на тоа дека претерала со фотошопот.

 

View this post on Instagram

 

🐥

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Најнови вести