среда, 29. март 2023. Вести денес: 146
home Познати

Пресврт во нејзиниот живот: На пејачката и почина сопругот, се премажи, а сега е бремена, но не ризикува да влезе во вода поради овој детаљ

Пресврт во нејзиниот живот: На пејачката и почина сопругот, се премажи, а сега е бремена, но не ризикува да влезе во вода поради овој детаљ

Пејачката која е во петтиот месец од бременоста деновиве престојува кај Црногорското приморје, но и покрај тоа, таа не се бања во морето од страв да не фати некоја инфекција па е уловена како ги разладува само нозете.

Пејачката ги искористи сободните денови да ги посети своите родители, па иако мислеше дека ќе остане незабележана, папараци ја фотографирале на плажа, каде Гога отишла да се види со пријателките и да ги почасти, бидејќи дознала дека носи син.

Во еден момент таа влегла да се разлади во водата, но не го соблекла фустанот, а не носела ни костим за капење, а под мокриот фустан ѕирнало трудничкото стомаче на Гога.

Иако бремена многумина истакнаа дека сепак изгледа фантастично.

ФОТО: Српски Телеграф.

Најнови вести