понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 25
home Познати

Преслатка: Вака изгледа 7 – месечната ќерка на Енрике Иглесијас и Ана Курникова

Преслатка: Вака изгледа 7 – месечната ќерка на Енрике Иглесијас и Ана Курникова

Познатиот пар на почетокот на оваа година се остварија во улогата на родители, а нивните деца растат далеку од папараците и очите на јавноста.

Тие речиси никогаш не објавуваат фотографии од наследничките, но овојпат не можеа да одолеат и направија исклучок.

Имено, Ана на својот „Инстаграм“ објави фотографија од малата Мери која е облечена во бело фусанче кое потсетува на вимблодонскиот стил.

„Вимблдоне, пристигнувам“, напиша таа во описот.

 

View this post on Instagram

 

Wimbledon, here I come…😍 🎾🎾🎾🎾🎾🎾🎾🎾🎾🎾🎾🎾🎾🎾🎾🎾🎾🎾🎾

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on

Инаку, последен пат малата Мери јавноста можеше да ја види во април кога Курникова објави фотографија на која ја држи ќерката.

Освен Мери, парот ги има и близначките Лиса и Николаса, а Курникова и во двата случаја криеше дека е бремена.

Коронавирус